Get Adobe Flash player

.

Contact

 

Sediu central – Satu Mare Relatii clienti Sediu central – Satu Mare Marketing / Credit control
  • Mobil: +40 733.50.60.22
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Adresa:Vetis, Nr.50,Jud. Satu Mare
  • Email:
  • iacob@automotive-refinish.ro
  • Persoana de contact: Roxana Pop Silaghi
  • Mobil: +40 733.50.60.28
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Adresa: Vetis, Nr.50, Jud. Satu Mare
  • Email:
  • roxana@automotive-refinish.ro
 

.

Reprezentanti zonali

 

 
Bucuresti Bucuresti
  • Persoana de contact: Mihai Dinu
  • Mobil: +40 733.50.60.20
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Adresa: Bucuresti
  • Email:
  • dinu@automotive-refinish.ro
Ardeal Oltenia
  • Persoana de contact: Ionel Pop
  • Mobil: +40 724.54.53.35
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Email:
  • pop@automotive-refinish.ro
  • Persoana de contact: Mihaita Paraschiv
  • Mobil: +40 733.50.60.21
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Email:
  • paraschiv@automotive-refinish.ro
Moldova Banat
  • Persoana de contact: Silviu Tupea
  • Mobil: +40 733.50.60.23
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Email:
  • tupea@automotive-refinish.ro
  • Persoana de contact: Ionel Pop
  • Mobil: +40 724.54.53.35
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Email:
  • pop@automotive-refinish.ro

 

CT/LIC – vopsea industriala

 

 
  • Persoana de contact: Catalin Matei
  • Mobil: +40 733.50. 60.19
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Email:
  • matei@automotive-refinish.ro


 

Asistenta tehnica pentru vopsele

 


  • Persoana de contact: Costi  Dobre – Director Tehnic
  • Mobil: +40 733.506.002
  • Fax: +40.372.87.12.55
  • Email:
  • costi@automotive-refinish.ro
 

 

Sau ne puteti contacta folosind urmatorul formular  :

Nume Prenume

Firma

Nr. telefon

Oras

Email

Subiect

Mesaj




facebookAR_ro1

Automotive Refinish S.R.L furnizeaza solutii tehnice pentru partenerii sai situandu-se in momentul de fata printre cei mai importanti furnizori al produselor pentru tinichigerie si vopsitorie auto.

Automotive Refinish pune la dispozitia clientilor sai consumabile pentru vopsitorie precum si asistenta tehnica permanenta pre si post vanzare, conform standardelor de calitate europene.

PRODUSE

Cabine de vopsit

Pistoale IWATA Japonia

Vopsele auto de retus

Echipamente vopsitorie

Compresoare

Auxiliare 3M

banner-pieseautomotive